Taneční skupina D.A.R

Jsme tu od 7. ledna 2009

Taneční skupina D.A.R. vznikla 7. ledna 2009 a celých deset let působila v rámci DDM Stodůlky. V roce 2019 byla skupina registrována jako zapsaný spolek a přesunula svoje působení do SK Hala Lužiny. Taneční skupina D.A.R. se věnuje Disco Dance a Disco Show. Vytváříme choreografie zpracovávající určitě téma nebo děj s využitím rekvizit a kulis, akrobacie i zvedaček. Jsme Mistři Světa 2018.

Každoročně otvíráme kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé. Naše závodní složky se účastní pohárových i postupových soutěží po celé republice. Mezi naše nejlepší umístění patří 1.místa na Mistrovství Prahy, 3. a 4.místa na Mistrovství ČR a 2. a 4.místo na Mistrovství světa WADF. Každoročně se také účastníme Světových šampionátů a Mistrovství Evropy v Disco Dance jak ve formacích, tak sólech.

Spolupráce

Potřebujete zpestření pro Vaši akci, firemní večírek a máte zájem o taneční vystoupení? Na Vaše přání jsme schopni v relativně krátké době vytvořit jakoukoliv choreografii, takzvanou choreografii "na klíč" nebo si můžete vybrat z naší již osvědčené nabídky. V případě zájmu nás kontaktujte!

Spolupracovali jsme například s OC Lužiny, Aquaplace Praha, OC Arkády, Plaza Novodvorská a ČGF.

JSME MISTŘI SVĚTA V KATEGORII DISCO SHOW DOSPĚLÍ!

V roce 2018 jsme se umístili na 1.místě na MISTROVSTVÍ SVĚTA STREET DANCE SHOW a DISCO DANCE SHOW s choreografií Black Swan

Náš team

Ing.Veronika Jedková (Jehličková)

Ing.Veronika Jedková (Jehličková)

Vedoucí Taneční skupiny D.A.R. Taneční trenérka

Mini A, B, Děti A, Junioři A, HVK, Senioři

Lubomír Jedek

Lubomír Jedek

Taneční lektor
Vedoucí a taneční lektor skupiny AMF Dance

Děti A, Junioři A

Renáta Dovjaková

Renáta Dovjaková

Taneční lektorka

Děti C, Děti B

Veronika Čermáková

Veronika Čermáková

Pomocná taneční lektorka

Mini B, Junioři A

Naše výsledky

JSME MISTŘI SVĚTA V KATEGORII DISCO SHOW DOSPĚLÍ!

V roce 2018 jsme se umístili na 1.místě na MISTROVSTVÍ SVĚTA STREET DANCE SHOW a DISCO DANCE SHOW s choreografií Black Swan
Věková kategorie: MINI A Soutěžní sezóna 2017/2018
Choreografie: Trollové, Choreograf: Veronika Jedková, Veroniak Čermáková
Jarní Pohár Sokola Jinonice – 24.3.2018 2.místo ze 3
Czech Dance Masters – Mistrovství Prahy – 7.4.2018 1.místo z 1
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 8.4.2018 2.místo ze 4
ABCD – 15.4.2018 3.místo z 5
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 29.4.2018 5.místo z 5
O Stodůlecký pohár 2018 – 13.5.2018 4.místo z 5
Věková kategorie: DĚTI A Soutěžní sezóna 2017/2018
Choreografie: Zoubková víla, Choreograf: Veronika Jedková a kolektiv
Jarní Pohár Sokola Jinonice – 24.3.2018 3.místo z 5
Czech Dance Masters – Mistrovství Prahy – 7.4.2018 4.místo ze 4
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 8.4.2018 2.místo z 5
ABCD – 15.4.2018 5.místo z 6
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 29.4.2018 2.místo ze 7
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 6.5.2018 9.místo z 9
O Stodůlecký pohár 2018 – 13.5.2018 2.místo ze 4
Tančím, tančíš, tančíme – 19.5.2018 1.místo z 8
Věková kategorie: JUNIOŘI A Soutěžní sezóna 2017/2018
Choreografie: Olympijské hry, Choreograf: Veronika Jedková a kolektiv
Jarní Pohár Sokola Jinonice – 24.3.2018 2.místo z 5
Czech Dance Masters – Mistrovství Prahy – 7.4.2018 1.místo ze 2
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 8.4.2018 2.místo ze 4
Česko se hýbe – 19.4.2018 10.místo ze 13
ABCD – 15.4.2018 1.místo ze 2
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 29.4.2018 2.místo ze 7
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 6.5.2018 2.místo ze 6
O Stodůlecký pohár 2018 – 13.5.2018 2.místo z 6
Czech Dance Masters – Mistrovství ČR - 26.5.2018 4.místo ze 6
Czech Dance Tour – Mistrovství ČR – 27.5.2018 2.místo ze 6
Věková kategorie: JUNIOŘI B Soutěžní sezóna 2017/2018
Choreografie: Jednou takhle na lovu, Choreograf: Veronika Jedková a Renáta Dovjaková
Jarní Pohár Sokola Jinonice – 24.3.2018 4.místo z 5
Czech Dance Masters – Mistrovství Prahy – 7.4.2018 2.místo ze 2
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 8.4.2018 3.místo ze 4
ABCD – 15.4.2018 1.místo ze 4
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 29.4.2018 6.místo ze 7
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 6.5.2018 6.místo ze 6
O Stodůlecký pohár 2018 – 13.5.2018 3.místo z 5
Tančím, tančíš, tančíme – 19.5.2018 2.místo z 5
Czech Dance Masters – Mistrovství ČR - 26.5.2018 6.místo ze 6
Czech Dance Tour – Mistrovství ČR – 27.5.2018 5.místo ze 6
Věková kategorie: HVK 1 Soutěžní sezóna 2017/2018
Choreografie: Black Swan, Choreograf: Veronika Jedková a kolektiv
Jarní Pohár Sokola Jinonice – 24.3.2018 2.místo ze 3
Czech Dance Masters – Mistrovství Prahy – 7.4.2018 1.místo z 1
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 8.4.2018 1.místo z 1
Česko se hýbe – 19.4.2018 3.místo z 16
ABCD – 15.4.2018 1.místo z 5 a cena nejlepší choreografie
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 29.4.2018 1.místo z 1
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 6.5.2018 3.místo ze 4
HB Dance CUP 4.místo ze 4
O Stodůlecký pohár 2018 – 13.5.2018 2.místo ze 2
Czech Dance Masters – Mistrovství ČR – 27.5.2018 3.místo ze 4 a nominace na Mistrovství Evropy
Česko se hýbe – 1.6.2018 3.místo ze 16
Věková kategorie: HVK 2 Soutěžní sezóna 2017/2018
Choreografie: Neon net, Choreograf: Veronika Jedková
TSR 2018 – Mistrovství Prahy – 24.3.2018 3.místo ze 3
Czech Dance Masters – Mistrovství Prahy – 7.4.2018 1.místo z 1
Czech Dance Tour – Mistrovství Prahy – 8.4.2018 1.místo z 1
Česko se hýbe – 19.4.2018 1.místo z 18
ABCD – 15.4.2018 5.místo z 5
Czech Dance Tour – Mistrovství Čech – 29.4.2018 1.místo z 1
Czech Dance Masters – Mistrovství Čech – 6.5.2018 2.místo ze 3
O Stodůlecký pohár 2018 – 13.5.2018 2.místo ze 2
Czech Dance Masters – Mistrovství ČR - 26.5.2018 2.místo ze 3

Galerie

Videa

Akce a soutěže

Ligové soutěže 2018/2019

DATUM AKCE MÍSTO
28.09.2019 DD – ZL ČECHY /1/ Hotel Palcát, 9. května 2471, Tábor 390 02
12.10.2019 DD – ZL ČECHY /2/ Hala Radotín, U Starého stadiónu 5/9, Praha Radotín 153 00
19.10.2019 DD – EX /1/ + ZL ČECHY /3/ + DFS pohár Sportovní hala SAMK, Sportovců 818, Kladno 272 01
02.11.2019 DD – ZL ČECHY /4 Městská hala Jablonec nad Nisou, U Přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou 466 02
10.11.2019 DD – EX /2/ + DFS pohár BVV Brno, DANCE LIFE, Výstaviště 405/1, Brno 603 00
24.11.2019 MČR DFS + DD – EX /3/ + ZL ČECHY /5/ Sportovní hala, Mánesova 4980, Chomutov 430 01
07.12.2019 MISTROVSTVÍ ČR DD Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, Svitávka 679 32

Vystoupení, akce a soutěže D.A.R 2018/2019

DATUM AKCE MÍSTO MINI A MINI B DVK A DVK B DVK C JVK A JVK B HVK
ZDE NIC NENÍ

Tréninky

Přihlášení na taneční sezonu 2019/2020 naleznete ZDE
TRÉNINKY SPORTOVNÍ HALA BELLUŠOVA, PRAHA 13
D.A.R. baby ročník 2015 - 2016
Začátečníci
Čas: pátek 15:30-16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. mini A ročník 2012 - 2014
Pokročilí, Závodní
Čas: pondělí 16:30 - 17:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000kč / pololetí
D.A.R. mini B ročník 2012 - 2014
Začátečníci
Čas: pondělí 15:00 - 16:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000kč / pololetí
D.A.R. děti A ročník 2008 - 2012
Profi, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 15:00 - 16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. děti B ročník 2008 - 2012
Pokročilí, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 15:00 - 16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. děti C ročník 2008 - 2012
Mírně pokročilí, Rekreačně závodní
Čas: pondělí 15:00 - 16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1200Kč / pololetí
D.A.R. děti D ročník 2008 - 2012
Začátečníci
Čas: pondělí 16.00 - 17:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1200Kč / pololetí
D.A.R. junioři A ročník 2007, 2006, 2005, 2004
Profi, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 16:30 - 18:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. junioři B ročník 2007, 2006, 2005, 2004
Pokročilí, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 16:30 - 18:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. HVK ročník 2003 a starší
Profi, Závodní
Čas: úterý a čtvrtek 18:00 - 19:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 2400,- dohromady na oba dva dny na pololetí
D.A.R. balet a gymnastika - přípravka ročník 2013-2015
Začátečníci
Čas: pondělí 14.00 - 15:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. balet a gymnastika - přípravka ročník 2010-2013
Začátečníci
Čas: pondělí 14.00 - 15:00
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. balet a gymnastika - pokročilí ročník 2008-2012
Mírně pokročilí (vhodné i pro stávající členy D.A.R.)
Čas: středa 15:00 - 16:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1200Kč / pololetí
D.A.R. fit dance
Pro každého (od 13 let)
Čas: úterý 19:30-20:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. contemporary
Začátečníci (od 13 let)
Čas: pátek 17:00-18:30
Sportovní hala Lužiny, Bellušova 68
Cena: 1200Kč / pololetí
TRÉNINKY ZŠ KŘESOMYSLOVA, PRAHA 4
D.A.R. baby Křesomyslova ročník 2015 - 2016
Začátečníci
Čas: středa 15:00 - 16:00
ZŠ Křesomyslova, Křesomyslova 2, Praha 4
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. mini Křesomyslova ročník 2012 - 2014
Začátečníci
Čas: středa 16:00 - 17:00
ZŠ Křesomyslova, Křesomyslova 2, Praha 4
Cena: 1000Kč / pololetí
D.A.R. děti Křesomyslova ročník 2008 - 2012
Začátečníci
Čas: středa 17:00 - 18:30
ZŠ Křesomyslova, Křesomyslova 2, Praha 4
Cena: 1200Kč / pololetí
D.A.R. zumba Křesomyslova dospělí
Začátečníci
Čas: středa 18:30 - 19:30
ZŠ Křesomyslova, Křesomyslova 2, Praha 4
Cena: 1000Kč / pololetí

Členská zóna

Pokud si nevíte rady, napište nám